Фаворит Маркет
КнигиХудожественная лит.Драма
Роберт Шнайдер Сестра Сну. Лайно.

Роберт Шнайдер Сестра Сну. Лайно.

75 грн. (≈$2.86)
Описание
Серія «Світова проза. Австрійська література ХХ сторіччя». Роман. П'єса. Переклад з німецької Микола Кушнір.Київ Вид-во Юніверс 2002г. 240 с. Палiтурка / переплет: М'яка, зменшений формат. ISBN 966-7305-62-7
Роман «Сестра сну», рукопис якого відхилили 23 видавництва, став складовою світової літератури і його із захопленням вітали літературні критики як у Німеччині, так і в світі. За цей роман, який на сьогодні перекладено тридцятьма мовами світу, автор отримав низку престижних премій, зокрема Літературну премію Зальцбурзького Великоднього фестивалю. Премію Марії-Луїзи Фляйссер міста Інгольштадт, французьку Премію Медічі та італійську Премію Грінцане Кавур. Режисер Йозеф Фільсмаєр зробив кіноверсію роману, яка свого часу висувалася на здобуття престижного «Оскару» як кращий іноземний фільм року. В Кайзерслаутернському театрі «Пфальцтеатер» було поставлено балет, а Герберт Віллі написав оперу за темою роману. Вага книги 165 гр.
Стан відмінний-дуже добрий, нечитаний екземпляр
№1567
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все