Фаворит Маркет
КнигиМода. Красота. Этика
Крій та шиття./ Кройка и шитье.Крій та шиття./ Кройка и шитье.2Крій та шиття./ Кройка и шитье.3Крій та шиття./ Кройка и шитье.4Крій та шиття./ Кройка и шитье.5

Крій та шиття./ Кройка и шитье.

100 грн. (≈$3.79)
Описание
Головнина М. та ін./ Головніна М. и др. Крій та шиття./ Кройка и шитье.Київ Техніка 1967г. 496 с., іл. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, звичайний формат.
У книзі детально описані основні конструкції різних видів жіночого, дитячого та чоловічого одягу нових сучасних фасонів. Показано розкладку деталей викройок на тканині і наведено послідовність розкрою і пошиття окремих виробів. Книга розрахована на жінок, що бажають самостіно навчитись шити, а також може бути використана учнями ПТУ та працівниками ательє і майстерень індпошиву. Вага книги 500 гр.
Стан незначна потертість країв обкладинки, дрібні плями на окремих аркушах, незначні позначки олівцем, в решті - дуже добрий
2№1597
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все