Фаворит Маркет
КнигиГуманитарные наукиПсихология
Сила волі. Шлях до влади над собою.Сила волі. Шлях до влади над собою.2

Сила волі. Шлях до влади над собою.

180 грн. (≈$6.82)
Описание
Келлі Макгонігал Сила волі. Шлях до влади над собою.
Переклад з англійської І.Павленко.Київ Наш формат 2017г. 264 с. Палiтурка / переплет: Тверда, збільшений формат. ISBN 978-617-7513-32-1
Мова, література, математика, фізика, хімія. А що було б, якби в школах і університетах нас вчили розвивати силу волі? Наскільки успішними ми могли б стати? Келлі Макгонігал допомогла тисячам людей змінитися: кинути пити або курити, пробігти марафон, зайнятися спортом, створити власний бізнес, налагодити стосунки в родині тощо. Свою методику вона узагальнила в цій книзі. Автор наукової боку показує, як влаштовано наше мислення, чому ми уникаємо змін і цілком не використовуємо свій потенціал. Але, крім теорії, Макгонігал подає безліч фактів і цікавих прикладів. І велика перевага книги - це вправи. Виявляється, завдяки їм мозок можна натренувати, як м'язи. «Зміст» - дивись фото. Наклад книги 30 тис. прим. Вага книги 400 гр.
Стан відмінний-дуже добрий, нечитаний екземпляр
№1607
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все