Фаворит Маркет
КнигиНаучно-техническаяФизика, химия
Хіміки сміються.Хіміки сміються.2Хіміки сміються.3

Хіміки сміються.

100 грн. (≈$3.66)
Описание
Хіміки сміються.
Автор-упорядн. Ю.Ластухін. Художник Ю.Дмитрук.Київ Центр Європи 2002г. 200 с., іл. Палiтурка / переплет: М'яка, звичайний формат. ISBN 966-7022-33-1
Збірник присвячений “хімічному” гумору. На підставі історичних фактів побачимо, що вчені-хіміки не тільки відкривали природні таємниці, але й ще жартували, пускали шпильки один одному. До збірника введено також науковий фольклор, щоб зрозуміти “хімічну кухню” з іншого боку. Врешті-решт, щоб стати хіміком, необхідно здобути освіту, але цікаво буде дізнатися, як її здобуває вічно молоде студентство. Книга розрахована на тих, хто вже вибрав хімію як спосіб життя, або хто вибере її у майбутньому, а також на всіх, кому притаманний гумор, хто ще не втратив це Богом дане почуття в скрутних ситуаціях нашого непростого життя. Наклад книги 1 000 прим. Вага книги 195 гр.
Стан відмінний-дуже добрий, нечитаний екземпляр, напис-присвята автора-укладача, позначка на останній сторнці
№1629
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все