Фаворит Маркет
КнигиМода. Красота. Этика
Мавріна К. Гурток крою і шиття в школі.Мавріна К. Гурток крою і шиття в школі.2Мавріна К. Гурток крою і шиття в школі.3Мавріна К. Гурток крою і шиття в школі.4Мавріна К. Гурток крою і шиття в школі.5Мавріна К. Гурток крою і шиття в школі.6Мавріна К. Гурток крою і шиття в школі.7

Мавріна К. Гурток крою і шиття в школі.

50 грн. (≈$1.9)
Описание
Київ. Радянська школа 1962г. 252 с., іл. + 3 арк. іл. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, збільшений формат.
У книжці вміщено основні відомісті про матеріали, які використовуються для пошиття, конструювання, моделювання і технологію пошиття одягу, малювання постаті людини, про правила та послідовність знімання мірок, викладено пропорціонально-розрахункову і пропорціонально-вимірювальну систему. Окремий розділ присвячено конструюванню та пошиттю дитячого одягу для дівчаток та хлопчиків. Книжка є посібником для вчителів-керівників гуртків крою і шиття, для учнів середніх шкіл та всіх, хто бажає навчитись шити. Вага книги 385 гр.
Стан дуже добрий, потертість країв обкладинки
2№1632
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все