Фаворит Маркет
КнигиГуманитарные наукиСоциология
Парадокс політики. Мистецтво ухвалення політичних рішень.Парадокс політики. Мистецтво ухвалення політичних рішень.2

Парадокс політики. Мистецтво ухвалення політичних рішень.

180 грн. (≈$6.33)
Описание
Дебора Стоун Парадокс політики. Мистецтво ухвалення політичних рішень.Київ Альтернативи 2000г. 304 с. Палiтурка / переплет: М'яка, збільшений формат. ISBN 966-7217-19-1
Зроблено аналіз політики, що стосується політичних переконань і суспільства. Розкрито аргументи та політичні вимоги, важливі для безперечного сприйняття. Доведено, що кожна норма аналізу, яка використовується для окреслення мети, визначення проблеми й оцінки політичних рішень, випливає з політики. Досліджено сучасні суперечливі проблеми: акції визнання, соціальну реформу, державне страхування здоров'я, виборчі права й політику в галузі кримінального права. Наведено оглядові таблиці, щоб висвітлити головні моменти. Відзначено, що загальні мета та засади, на яких грунтуються політичні конфлікти (рівність, ефективність, свобода та безпека), не можуть зводитися до простого критерію визначення. «Зміст» - дивись фото. Наклад книги 1000 прим. Вага книги 370 гр.
Стан дуже добрий,нечитаний екземпляр, коричневатість зрізів книжного блоку
№1645
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также