Фаворит Маркет
КнигиРелигии. Религиоведение
Святе письмо заперечує навчання свідків Єгови.

Святе письмо заперечує навчання свідків Єгови.

90 грн. (≈$3.41)
Описание
Щепанські Г.і А., Кунда Т. Святе письмо заперечує навчання свідків Єгови.
Переклад з польської В.Корендія.Львів Свічадо 1996г. 313 с. Палiтурка / переплет: М'яка, звичайний формат. ISBN 5-7707-9193-4
Ми часто зустрічаємо їх на вулиці: безкоштовно пропонують перехожим свої журнали, мають напоготові цитати з Біблії і стверджують, що лише вони є правдивими свідками Бога… Автори не ставлять собі за мету сперечатися із вченням Свідків Єгови чи вдаватися до власного тлумачення Біблії. Вони просто засвідчують, що каже Святе Письмо про Божество Ісуса Христа, Святого Духа, ім’я Бога, Хрест, Марію, святі таїнства, життя після смерти, ікони та образи… — про те, що спотворюють у своєму вченні Свідки Єгови, маніпулюючи нашою пасивністю й незнанням. Цю книжку адресовано тим, хто розгублений різноманітними вченнями та тлумаченнями Біблії й ще не впевнився у своїй вірі, а також тим, що прагнуть поширювати не спотворене Євангеліє, роблячи милосердя для тих, хто відійшов від Христової Церкви. Вага книги 250 гр.
Стан нечитаний екземпляр, потертість обкладинки, підкреслення та написи
№1658
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все