Фаворит Маркет
КнигиБизнес, менеджмент
Організаційні, правові, фінансово-економічні та технічні аспекти.; Обов'язки голови правління.; Практична бухгалтерія. Оформлен

"Організаційні, правові, фінансово-економічні та технічні аспекти.; Обов'язки голови правління.; Практична бухгалтерія. Оформлен

200 грн. (≈$7.32)
Описание
Діяльність об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). "Організаційні, правові, фінансово-економічні та технічні аспекти.; Обов'язки голови правління.; Практична бухгалтерія. Оформлення договорів оренди і реклами.; Робота з боржниками та вирішення конфліктів."
Департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради. Центр досліджень місцевого самоврядування.Львів "Вид-во ""Папуга""" Палiтурка / переплет: М'яка, звичайний формат.
"Ціна за набір з чотирьох книг. Продається набором з чотирьох книг. Діяльність об'єднань співвласників багатоквартирних будинків: Організаційні, правові, фінансово-економічні та технічні аспекти. Практичний посібник. За заг. редакцією В.Бригілевича. 2006р., 336 с.; Бернацький В., Васюта М. Підготовка будинку до зими/літа та обов'язки голови правління ОСББ. 2017р., 51 с.; Гура Н., Оленин І. Практична бухгалтерія ОСББ. Оформлення договорів оренди і реклами. 2017р., 51 с.; Оленин І., Когут Г. Робота з боржниками та вирішення конфліктів в ОСББ. 2017р., 51 с. Вага набору з чотирьох книг 630 гр."
Стан "відмінний-дуже добрий; ""Практична бухгалтерія ОСББ. Оформлення договорів оренди і реклами"" - написи на кількох сторінках та обкладинці"
№1660
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все