Фаворит Маркет
КнигиБизнес, менеджмент
Ризик у менеджменті.

Ризик у менеджменті.

100 грн. (≈$3.66)
Описание
Вітлінський В., Наконечний С. Ризик у менеджменті.Київ "ТОВ ""Борисфен-М""" 1996г. 325 с. Палiтурка / переплет: М'яка, звичайний формат. ISBN 5-7707-9819-х
В книзі викладено основні питання щодо аналізу, оцінювання та моделювання економічного ризику та управління ним під час прийняття рішень. В економічній діяльності та менеджменті слід враховувати вплив невизначеності та конфліктності як внутрішнього, так і світового ринків, науково-технічного прогресу тощо та пов'язаний з цим ризик. Асортимент економічних ризиків, на жаль, досить широкий від пожеж, землетрусів, аварій до змін у податковому регулюванні, коливань цін та валютних курсів. Суттєво впливають на виникнення економічного ризику такі чинники як погодні умови, збої в роботі обладнання, коливання попиту тощо. Наведений матеріал значною мірою має практичний характер, а всі теоретичні питання ілюструються простими прикладами. Книга призначена для студентів економічних спеціальностей вузів, в першу чергу для тих, хто спеціалізується з питань сучасного менеджменту, викладачів, аспірантів, менеджерів та фахівців економічного профілю. Наклад книги 3 000 прим. Вага книги 270 гр.
Стан дуже добрий, нечитаний екземпляр, незначна потертість країв
№1715
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все