Фаворит Маркет
КнигиГуманитарные наукиЭтнография, Эпос
Український народ у своїх легендах, релігійних поглядах та віруваннях.Український народ у своїх легендах, релігійних поглядах та віруваннях.2Український народ у своїх легендах, релігійних поглядах та віруваннях.3

Український народ у своїх легендах, релігійних поглядах та віруваннях.

38 грн. (≈$1.45)
Описание
Булашев Г. Український народ у своїх легендах, релігійних поглядах та віруваннях.
Космогонічні українські народні погляди та вірування. Переклад Ю.Буряка. Худ. оформлення В.Гарбуза.Київ Довіра 1992г. 414 с., іл. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, звичайний формат.
Усім, хто не байдужий до духовних набутків свого народу, кого цікавить українська космогонія, міфологія, легенди та перекази про світотвір, про рослинний та тваринний світ, народна астрологія - загалом легенди від часів язичництва до початку минулого століття, прислужиться це унікальне видання, що вперше з`явилось друком на початку ХХ століття. Опублікована свого часу російською мовою, сьогодні ця унікальна книга повертається до своїх витоків. Наклад книги 30 тис. прим. «Зміст» - дивись фото. Вага книги 445 гр.
Стан дуже добрий, потертість країв обкладинки
3№1697
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все