Фаворит Маркет
КнигиДом. Быт. ДосугСад, огород. Цветоводство
Бублик Борис Город без клопоту.

Бублик Борис Город без клопоту.

45 грн. (≈$1.71)
Описание
Переклад з російської А.Холод.Харків. Книжковий Клуб *Клуб Сімейного Дозвілля* 2009г. 320 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда, звичайний формат. ІSBN 978-966-14-0289-7
Борис Бублик представляє книгу, яка допоможе вам скоротити час, що витрачається на метушню з городом, залишивши його для себе, і мати при цьому добрий, щедрий урожай. `Город без клопоту` являє собою безліч різноманітних порад і секретів, навіяних багаторічним досвідом автора. Мінімум зусиль і добрив, а результат вийде на `ура`! За допомогою книги ви дізнаєтеся багато чого, що необхідно знати як професійному городникові, так і простому любителю. Відкинемо добрива та хімікати, перестанемо мучити грунт глибокою обробкою, знайдемо нові методи поливу і привітаємо лише органіку, з легкістю знищимо буряни! Книга допоможе дізнатися, які рослини перебувають у ворожнечі, і чим обумовлено відлякування шкідників. А також альтернативні поради допоможуть вам зрозуміти рослини і насолодитися багатим урожаєм! Вага книги 320 гр.
Стан відмінний-дуже добрий
№1568
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все