Фаворит Маркет
КнигиХудожественная лит.Детективы. Боевики
Лугова арфа. Сніданок у Тіффані. З холодним серцем.Лугова арфа. Сніданок у Тіффані. З холодним серцем.2Лугова арфа. Сніданок у Тіффані. З холодним серцем.3Лугова арфа. Сніданок у Тіффані. З холодним серцем.4Лугова арфа. Сніданок у Тіффані. З холодним серцем.5

Лугова арфа. Сніданок у Тіффані. З холодним серцем.

65 грн. (≈$2.39)
Описание
Капоте Трумен. Лугова арфа. Сніданок у Тіффані. З холодним серцем.
Повісті. Переклад з англійської В.Митрофнова. Художники В.Буйновський, Д.Заруда.Київ Дніпро 1977г. 460 с., іл. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, звичайний формат.
У творах, що увійшли до цієї книжки, відомий американський письменник Трумен Капоте на різному життєвому матеріалі, в різній стильовій тональності зображує сучасну йому дійсність. Зі сторінок повістей перед читачем наочно постає бездуховність американського способу життя, трагічна розєднаність і самотність людей у жорсткому світі капіталу. Вага книги 385 гр.
Стан дуже добрий, нечитаний екземпляр, незначна потертість країв обкладинки, пляма по нижньому куті передньої стінки обкладинки, коричневатість країв аркушів
№1727
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все