Фаворит Маркет
КнигиИскусство, дизайнКино, театр, цирк
Довженко Олександр Твори в п'яти томах.Довженко Олександр Твори в п'яти томах.2Довженко Олександр Твори в п'яти томах.3Довженко Олександр Твори в п'яти томах.4

Довженко Олександр Твори в п'яти томах.

350 грн. (≈$13.26)
Описание
Укладачі Ю.Солнцева и Т.Дерев'янко.Київ Дніпро 1983г. 439+503+362+351+359 с. Палiтурка / переплет: Тверда, звичайний формат.
"До 1-го тому ввійшли твори українського радянського письменника і кінорежисера О. Довженка (1894-1956), серед них кіноповісті: ""Зачарована Десна"", сповнена полум""яної любові до Батьківщини, ""Арсенал"" і ""Щорс"", що відображають події громадянської війни, ""Земля"" - про боротьбу за встановлення соціалістичного ладу на селі, а також сценарії та дикторські тексти. У 2-ий том ввійшли кіноповісті ""Україна в огні"" та ""Повість полум""яних літ"" про героїзм і моральну велич радянського народу під час Великої Вітчизняної війни. ""Мічурін"" - про видатного перетворювача природи, а також кіносценарії ""Прощай, Америко!"", ""Антарктида"" та незавершені твори. В кіноповісті ""Поема про море"", якою починається 3-й том, оспівується пафос комуністичної праці. У том також ввійшли драматичні твори та оповідання часів війни. До 4-го тому ввійшла публіцистика О. Довженка: статті, виступи, лекції. До 5-го записні книжки, щоденник, листи, фотографії різних років. Вага п'ятитомника 2250 гр."
Стан томи нечитані, у 1-му томі коричневі плями-полоси по краю фотопортрету (див фото) та суміжного аркуша переднього форзацу, у 1, 2, та 5-го тому коричневатість країв аркушів та зрізів книжних блоків, в решті - дуже добрий
№1728
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все