Фаворит Маркет
КнигиХудожественная лит.Зарубежная литература
Фолкнер Вільям Крадії та інші твори.

Фолкнер Вільям Крадії та інші твори.

120 грн. (≈$4.57)
Описание
Переклад з англійської М.Пінчевський, Е.Хоменко та Р.Доценко. Передмова Т.Денисової.Київ Дніпро. 1972г. 510 с., іл. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, звичайний формат.
Фолкнер — письменник нелегкий для читання. Адже недарма навіть на своїй батьківщині він довгі роки вважався «письменником для критиків», його творчість просякнуто символікою, його фрази складні й заплутані, його герої незвичайні. Але це не навмисні ускладнення. Техніку письма продиктовано тут художницьким світоглядом автора, традиціями американської національної літератури. Єдність з природою, характерна для улюблених героїв Фолкнера, сильні пристрасті, якими вони керуються у своїх вчинках,—все це дуже нагадує образи, які вимальовуються перед нами з творів американських романтиків. А «Крадії» — чи не найлегший у нього роман: хронологічний розвиток фабули майже безперебійний, конструкцію і стиль твору надзвичайно майстерно узгоджено зі змістом.До того ж «Крадії» можуть бути для читача найкращим запрошенням до країни Йокнапатофи. Тут знаходимо весь суспільний спектр Фолкнера — білі й негри — і десь окрайцем на далекому історичному тлі індіяни-чикасо, перші поселенці на цій землі, білі аристократи й білі злидарі, селюки й городяни, диваки й ділки, діти й старі. до книги ввійшли твори: Старий. Гамбіт конем (Дим. Макака. Покер над водами. І завтра, і позавтра... Хімія підвела. Гамбіт конем). Крадії. Вага книги 460 гр.
Стан дуже добрий, потертість обкладинки, практично нечитаний екземпляр
№1734
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все