Фаворит Маркет
КнигиТранспортНаземный
Організація автосервісу./ Организация автосервиса.

Організація автосервісу./ Организация автосервиса.

90 грн. (≈$3.31)
Описание
Марков О. Організація автосервісу./ Организация автосервиса.
Підручник для учнів професійно-технічних закладів освіти.Львів Оріана-Нова 1998г. 332 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда, збільшений формат. ISBN 5-8326-0063-0
У підручнику висвітлено суть автосервісу як інфраструктури автомобільного транспорту, закономірності та особливості його організації, вимога до автосервісу та його продукції, якістьпослуг автосервісу та способи їх забезпечення. Зроблено аналіз розвитку автосервісу в колишньому СРСР, в Україні, в автомобільно розвинутих країнах, окреслено перспективи його розвитку в нашій державі. Багато уваги приділено актуальним нині питанням управління ринком автосервісу, підприємницької діяльності, конкурентоспроможності станцій технічного обслуговуваннята їх послуг. Розглянуто також питання організації виробництва, роботи з клієнтурою, оперативного управління. Для учнів професійно-технічних училищ автомобільного профілю. Вага книги 555 гр.
Стан дуже добрий, незначна хвилястісь аркушів, сліди перегину нижнього кута задньої стінки обкладинки
№1733
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все