Фаворит Маркет
КнигиХудожественная лит.Детективы. Боевики
Замах на генсека. (Вбивство на зупинці. Акція. Отаманша).

Замах на генсека. (Вбивство на зупинці. Акція. Отаманша).

180 грн. (≈$6.58)
Описание
Врублевський В. Замах на генсека. (Вбивство на зупинці. Акція. Отаманша).
Серія «Сучасна авантюрна проза». Повiстi.Житомир Житомирський вісник 1992г. 174 с. Палiтурка / переплет: Тверда, звичайний формат. ISBN 5-86868-106-1
"Студент Роман Ковальчук несподівано потрапляє у ""сферу оперативного інтересу"" КДБ. Проти нього фабрикується справа, влаштовуються провокації. Тільки випадок допомагає йому викарабкатися з лещат кегебістів. Про все це читач дізнається з повісті ""Замах на генсека"". Герої іншого твору ""Вбивство на зупинці"" - молоді люди, що належать до різних суспільних прошарків: студенти, учні ПТУ, ""вуличниці"", офіціантка. Життя в сучасному місті на кожного з них накладає певний, досить часто - негативний відбиток, всі вони так чи інакше стають жертвами ""законів підворіття"". У повісті ""Акція"" автор змальовує ницість та зубожіння ""сильних світу"" - містечкових князків, апаратників, кар'єристів. В центрі повісті ""Отаманша"" - ватажок селян-повстанців Маруся Соколовська. Дія твору розгортається на тлі громадянської війни у найтрагічніший для українського народу час, коли більшовики зброєю задушили УНР і на багнетах принесли на Україну ""пролетарську революція"". Наклад книги 10 тис. прим. Вага книги 205 гр."
Стан дуже добрий, нечитаний екземпляр
№1745
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все