Фаворит Маркет
КнигиХудожественная лит.Детективы. Боевики
Лі Чайлд Нездоланний.

Лі Чайлд Нездоланний.

90 грн. (≈$3.32)
Описание
Роман. Переклад з англійської Оксани Постранської.Київ "Книжковий Клуб ""Клуб Сімейного Дозвілля""" 2016г. 384 с. Палiтурка / переплет: Тверда, звичайний формат. ISBN 978-617-12-0225-2
Книга «Нездоланний» ? остання, двадцята, у серії відомого письменника Лі Чайлда про колишнього військового поліцейського Джека Ричера. У ній головний герой, втім, як і завжди, випадково потрапляє у вир карколомних подій, які з першого погляду здаються незначними, але перетворюються на глобальні! Джек Ричер випадково потрапляє у містечко з дивною назвою Материн Спочинок. Чому його так назвали? Це єдине, що цікавить колишнього поліціянта. Замість відповіді доля зводить його з Мішель Ченґ. Жінка — детектив, шукає свого зниклого колегу Ківера. Разом вони розслідували одну нескладну справу, яка несподівано повернула на інше... Ричер вирішує допомогти з пошуками. Та дуже швидко з’ясовує: тутешні мешканці занадто підозрілі. Інакше навіщо їм стежити за ним і намагатися вбити? Що ж тут насправді відбувається?.. Наклад книги 7 тис. прим. Вага книги 320 гр.
Стан відмінний-дуже добрий
№1774
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все