Фаворит Маркет
КнигиГуманитарные наукиСоциология
На щастя, на здоров'я. Збірник.На щастя, на здоров'я. Збірник.2На щастя, на здоров'я. Збірник.3На щастя, на здоров'я. Збірник.4

На щастя, на здоров'я. Збірник.

75 грн. (≈$2.64)
Описание
Сологуб В., Кобцева В., Безпалова В. На щастя, на здоров'я. Збірник.Київ Молодь 1960г. 128 с., іл., ноти Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, звичайний формат.
"У народі немало звичаїв і обрядів, які характеризують красу , поетичність і громадське значення весілля. У нарисах цієї книги розповідається про сучасне весілля у місті і селі. Крім того в ній вміщено весільні пісні, зразки одягу для молодят, подано рецепти весільних страв, також корисні поради про те як краще організувати це торжество. Зміст: Согоуб В. ""Любов іде, весілляведе""., Сологуб В. ""Щастя вам у житті"", Кобцева В., Безпалова В. ""Поговоримо про весілля""., Страви для святкового стола. Весільний вінок пісень. Вага книги 165 гр."
Стан дуже добрий, незначна потертість країв обкладинки, на декількох аркушах невеликі плями
№1774
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также