Фаворит Маркет
КнигиНаучно-техническаяМатематика, геометрия
Чарівний дворіг, або Правдива історія небачених пригод ...Чарівний дворіг, або Правдива історія небачених пригод ...2Чарівний дворіг, або Правдива історія небачених пригод ...3Чарівний дворіг, або Правдива історія небачених пригод ...4

Чарівний дворіг, або Правдива історія небачених пригод ...

45 грн. (≈$1.72)
Описание
Бобров Сергій Чарівний дворіг, або Правдива історія небачених пригод ...
Наукова редакція І.Веселовського. Переклад з 2-го російського переробленого і доповненого видання.Київ Наукова думка 1971г. 412 с., іл. Палiтурка / переплет: Тканева, збільшений формат.
Ця книга про математику написана для підлітків. Юний читач знайде в ній багато цікавого для себе, дізнається про розвиток математики з найдавніших часів, про її значення в житті людей. Книга допоможе зрозуміти, що математика не тільки не нудна, а, навпаки, дуже захоплююча наука, яку можна полюбити на все життя. У книзі є чимало матеріалу і задач для самостійних занять, що дасть допитливому підліткові радість наукової праці, здобутих власними силами знань. Наклад книги 30 тис. прим. Вага книги 515 гр.
Стан дуже добрий, незначне забруднення обкладинки
№1777
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все