Фаворит Маркет
КнигиБизнес, менеджмент
Кіра й таємниця бублика, або Формування характеру за сім кроків.Кіра й таємниця бублика, або Формування характеру за сім кроків.2Кіра й таємниця бублика, або Формування характеру за сім кроків.3

Кіра й таємниця бублика, або Формування характеру за сім кроків.

120 грн. (≈$4.58)
Описание
Бодо Шефер Кіра й таємниця бублика, або Формування характеру за сім кроків.
Переклад з німецької Наталы Іваничук. Ілюстрації Марини Шутурми.Львів Видавництво Старого Лева 2015г. 230 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда, звичайний формат.
Життя Кіри цілком змінилося після того, як вона врятувала пса – чудового лабрадора Мані. Пес умів розмовляти та навчив дівчинку правильно заощаджувати і розпоряджатися грошима. Ось-ось має здійснитися мрія Кіри – і вона полетить до Каліфорнії. Але на шляху до мети несподівано виникають перешкоди, які не так легко подолати – адже для цього потрібно знати сім правил життя… Бодо Шефер – фінансовий консультант номер один у Європі, письменник і бізнесмен, автор бестселера «Шлях до фінансової незалежності» та унікальної книжки для дітей «Пес на ім’я Мані, або Абетка грошей», у якій він навчає, як правильно розпоряджатися грошима, щоб здобути фінансову незалежність. Нова книга Бодо Шефера «Кіра й таємниця бублика» відкриває дітям правила життя, які допоможуть їм досягати мети і стати гідними громадянами. Наклад книги 2 000 прим. Вага книги 300 гр.
Стан відмінний-дуже добрий, практично нечитаний екземпляр
№1778
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все