Фаворит Маркет
КнигиДетская литератураХудожественная литература
Сіра Сова Саджо та її бобри.Сіра Сова Саджо та її бобри.2Сіра Сова Саджо та її бобри.3

Сіра Сова Саджо та її бобри.

32 грн. (≈$1.22)
Описание
Повість. Переклад з англійської С.Павличко. Малюнки М.Богданця.Київ Веселка 1981г. 134 с., іл. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, збільшений формат.
"Сіра Сова (англ. Grey Owl, мовою індіанців оджибве Wa-sha-quon-asin Веша Куоннезін «Той, хто полює в ночі», справжнє ім'я Арчибальд Стенсфелд Білейні, англ. Archibald Stansfeld Belaney; 1888-1938) - канадський письменник-прозаїк англійського походження. В 1925 році, під впливом своєї нової дружини, також індіанки (з племені ірокезів), Сіра Сова розпочав письменницьку дільність. Спочатку він пише статті та нариси, що закликали любити і охороняти дику природу. Найбільшу популярність Сірій Сові приніс цикл статей, написаних у 1931 році на замовлення Канадської лісничої асоціації. В 1935-1936 рр. виходять друком три його художні книги, зокрема «Саджо і люди-бобри» (англ. «Sajo and the Beaver People»). Повість про те, як діти приручили двох бобренят, про безправне становище індіанців у Канаді. Вага книги 225 гр."
Стан дуже добрий, незначна потертість країв обкладинки
№1780
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все