Фаворит Маркет
КнигиДетская литератураСказки, басни
Героїко-фантастичні казки. Народна творчість.Героїко-фантастичні казки. Народна творчість.2Героїко-фантастичні казки. Народна творчість.3Героїко-фантастичні казки. Народна творчість.4

Героїко-фантастичні казки. Народна творчість.

28 грн. (≈$1.07)
Описание
Героїко-фантастичні казки. Народна творчість.
«Бібліотека усної народної творчості». Упорядк., пердмова і примітки І.Березовського. Гравюри В.Лопати.Київ Дніпро 1984г. 366 с., іл. Палiтурка / переплет: Тканева, звичайний формат.
Казка живе за своїм часом і в своєму просторі. Простір і час тут - поняття умовні («далеко чи близько», «за тридевять земель» і т. д.). Проте за казковим, фантастичним часом і простором завжди стоїть реальна дійсність, де знаходяться оповідач і слухачі. Протягом віків люди праці вели боротьбу за визволення і ніколи не втрачали віри в перемогу, висміюючи всіляких носіїв соціальної несправедливості, мріючи про вільне, щасливе життя. Особливий інтерес становлять казки, в яких міфічне, фантастичне начало органічно поєднується з началом героїчним. До книги ввійшли кращі зразки українських героїко-фантастичних казок. Примітки (джерела) стор. 361-364. «Зміст» - дивись фото. Вага книги 365 гр.
Стан дуже добрий, нечитаний екземпляр, незначна потертість та невелике забруднення обкладинки
3№1784
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все