Фаворит Маркет
КнигиБиографии, мемуары
Повість про моє життя. (Спогади артистки).Повість про моє життя. (Спогади артистки).2Повість про моє життя. (Спогади артистки).3

Повість про моє життя. (Спогади артистки).

100 грн. (≈$3.66)
Описание
Кривицька Л. Повість про моє життя. (Спогади артистки).
Книгу підготовлено за допомогою Б.Кордіані.Київ Мистецтво 1958г. 103 с., фото Палiтурка / переплет: Тверда, звичайний формат.
Кривицька (Єлисеєва) Леся (Олександра) Сергіївна (1899—1983) — актриса, громадська діячка. Народна артистка УРСР (1954). Від 1918року навчалась в театральній школі в Києві і одночасно працювала в театрі М.К. Садовського. Разом із театром виїхала в Галичину, звідки інтернована в Домб’є — табір біля Кракова. Від 1921 — у Львові. Працювала в мандрівних українських трупах: драмтичний театрі ім. І.Франка, «Українському театрі» під керівництвом Й.Стадника, театрах ім. Тобілевича, «Заграва» під керівництвом В.Блавацького, ім. І.Котляревського та ін. Наприкінці 1930-х рр. вела клас художнього слова у Вищому музичному інституті ім. Лисенка у Львові, від 1940 — актриса Львівського українського театру ім. Лесі Українки, 1944—73 рр. — Львівського українського драматичного театру ім. М.Заньковецької.Наклад книги 2500 прим. Вага книги 205 гр.
Стан дуже добрий, дрібні потертості обкладинки, малопомітний слід висохлої вологи в нижній частині перших аркушів
№1785
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все