Фаворит Маркет
КнигиПолитика, дипломатия
Липа Юрій Призначення України.

Липа Юрій Призначення України.

100 грн. (≈$3.82)
Описание
Друкується за виданням: Ю.Липа Призначення України. - Друге незмінене видання. Накладом Української Книгарні `Говерля`, 1953, Нью-Йорк, США.Львів Просвіта 1992г. 270 с. Палiтурка / переплет: Тверда, звичайний формат. ISBN 5-7707-0631-7
У книзі Юрія Липи, визначного письменника і публіциста, лікаря УПА, що загинув від рук більшовиків, зроблена спроба витворення поняття геополітичних ознак української території, історичних та психологічних основ формування української ментальності, що має надзвичайно важливе значення в усвідомленні українцями свого місця Висловлюємо подяку пані Марті Липі-Гуменецькій за допомогу у підготовці цього видання у світовому історичному процесі. Юрій Іванович Липа (1900-1944) - громадський діяч, письменник, поет, публіцист, один з визначних ідеологів українського націоналізму. Найповніше ідейно-філософські погляди Липи розкриті в його «всеукраїнській трилогії» — «Призначення України» (1938), «Чорноморська доктрина» (1940) та «Розподіл Росії» (1941). В цих працях Ю.Липа виступає як теоретик сучасної української геополітики. Вага книги 265 гр.
Стан відмінний-дуже добрий, нечитаний екземпляр
2№1786
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все