Фаворит Маркет
КнигиХудожественная лит.Поэзия, стихи
Божественна комедія. Чистилище.Божественна комедія. Чистилище.2Божественна комедія. Чистилище.3Божественна комедія. Чистилище.4

Божественна комедія. Чистилище.

180 грн. (≈$6.86)
Описание
Данте Аліг`єрі Божественна комедія. Чистилище.
Переклав з італійської та склав примітки Є.Дроб'язко. Художник В.Руденко.Київ Дніпро 1968г. 278 с., іл. Палiтурка / переплет: Супер. Тканева, звичайний формат.
В творі зображується частина потойбічного світу, де знаходяться душі, що в певний момент спромоглися встигнути покаятися у зроблених гріхах, через що отримали шанс потрапити до Раю, після того, як проведуть необхідний час у Чистилищі. Сам Данте потрапляє у це місце після проходження усіх дев’яти кіл Пекла. Після Пекла Данте, досягаючи середини землі, з’являється в іншій півкулі, де знаходиться відома гора, під назвою «Чистилище»... Наклад книги 28 тис. прим. Вага книги 405 гр.
Стан книга - дуже добрий, бібліотечні печатки та атрибути, потертість та дрібні вириви верхнього та нижнього країв суперу
2№1795
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все