Фаворит Маркет
КнигиХудожественная лит.Юмор, сатира
Книга веселої мудрості.

Книга веселої мудрості.

70 грн. (≈$2.67)
Описание
Книга веселої мудрості.
Зібрав і упорядкував І.Доля-Попов.Київ Радянський письменник 1969г. 832 с. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, звичайний формат.
«Ця книга творилась багатьма людьми протягом багатьох віків. У ній зібрано безліч усмішок, анекдотів, жартів, афоризмів, приказок, гострих та дотепних висловів як безіменних авторів, так і людей зі світовими іменами. Розгорни цю книгу, читачу,– і твоїми мудрими співбесідниками стануть титани людської мислі, державні мужі і філософи, літератори і митці, видатні діячі світової культури. Світовий гумор зберігає влучні сентенції, веселі історії, приписувані великим людям. У багатьох народів є навіть свій улюблений герой казок, анекдотів та переказів: у болгар – це хитрий Петро, у східних народів – молла Насреддін, у німців – барон Мюнхгаузен. Немало мудрих веселощів повязано з іменами славетних і на Україні. Це цілі цикли розповідей навколо імен Григорія Сковороди, Тараса Шевченка та інших великих наших земляків. Упорядник використав багато письмових джерел, в тім числі рідкісних видань збірок сатири і гумору, наших і зарубіжних. У пригоді стали також періодичні видання – газети, журнали – і усні розповіді. Уже самі назви розділів збірника – «Серйозно про сміх», «Усмішки поважних людей», «Без жартів» (справи літературні), «Таланти й шанувальники», «Ох, ці жінки!», «Сімейна проза» – дають уявлення про характер матеріалу та його різноманітність. Така книга (і в такому обсязі) виходить, власне, вперше, її з повним правом можна назвати «Книгою веселої мудрості»». Дмитро Білоус. Вага книги 760 гр.
Стан дуже добрий, незначна потертість країв обкладинки, слід наклейки в верхньому куті обкладинки
№1803
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все