Фаворит Маркет
КнигиХудожественная лит.Поэзия, стихи
Павличко Дмитро Вибрані твори в двох томах.Павличко Дмитро Вибрані твори в двох томах.2Павличко Дмитро Вибрані твори в двох томах.3Павличко Дмитро Вибрані твори в двох томах.4

Павличко Дмитро Вибрані твори в двох томах.

200 грн. (≈$7.64)
Описание
Київ Дніпро 1979г. 517+478 с. Палiтурка / переплет: Тверда, зменшений формат.
"До першого вибраних творів українського поета, лауреата Державної премії імені Т.Г. Шевченка ввійшли вірші з його ранніх збірок “Любов і ненависть”, “Моя земля”, “На стражі”; поеми “Іван Загайчук” і “Земля”; цикли “Вчителям і друзям”, “Притчі” та інше, а також деякі вірші новітніх поетових книг. Другий том вибраних творів Дмитра Павличка складають розділи “Сонети”, “Вогнище”, “Таємниця твого обличчя”, “Твори для дітей”. Розмаїтий і широкий світ людських почуттів відбито в цих віршах; філософські роздуми й інтимні сповіді, публіцистичні декларації та пейзажні малюнки, образи героїчні і портрети звичайних людей — все це тут визначає щира громадянська пристрасть. Вага двотомника 910 гр."
Стан дуже добрий, практично нечитаний екземпляр, бібліотечні печатки та атрибути
№1812
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все