Фаворит Маркет
КнигиПодарочные издания
Балади. Кохання та дошлюбні взаємини.Балади. Кохання та дошлюбні взаємини.2

Балади. Кохання та дошлюбні взаємини.

180 грн. (≈$6.82)
Описание
Балади. Кохання та дошлюбні взаємини.
Академія наук Української РСР. Інститут мовознавства, фольклору та етнографії ім. М.Т. Рильського. Серія «Українська народна творчість».Упорядк. О.Дей, Ю.Ясенчук, А.Іваницький.Київ Наукова думка 1987г. 472 с., ноти Палiтурка / переплет: Супер. Тверда, збільшений формат.
"Черговий том серії «Українська народна творчість» складають балади, що відобразили драматичні й трагічні конфлікти, події та випадки з особистого життя людини в дошлюбний період. Відібрано найдосконаліші зразки з різних регіонів України. Для літераторів, фольклористів, етнографів, шанувальників народної творчості. Фонд українських народних балад складається з понад трьохсот сюжетних типів, що за характером відображених людських відносин і конфліктів розподіляються на три великі групи: 1) балади про кохання та дошлюбні стосунки; 2) про родинні драматичні взаємини та конфлікти; 3) про викликані соціальними та історичними обставинами людські драми й трагедії. В цій книзі представлено першу групу балад. Наукове видання творів цього жанру проводиться в історії української фольклористики вперше і підсумовує та узагальнює здійснену роботу по записах, публікації та дослідженню народних балад. «Зміст» - дивись фото. Наклад книги 16 тис. прим. Вага книги 620 гр."
Стан відмінний - книга, незначна потертість верхнього та нижнього країв, кілька дрібних розривів суперу
3№1815
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все