Фаворит Маркет
КнигиДетская литератураСказки, басни
Дванадцять братів. Закарпатські казки Андрія Калина.Дванадцять братів. Закарпатські казки Андрія Калина.2Дванадцять братів. Закарпатські казки Андрія Калина.3

Дванадцять братів. Закарпатські казки Андрія Калина.

75 грн. (≈$2.85)
1 человек добавил в Закладки
Описание
Дванадцять братів. Закарпатські казки Андрія Калина.
Серія «Коло гірської ватри». Впорядк. і літературна редакція В.Басараба. Післямова П.Лінтура. Художник В.Скакандія.Ужгород Карпати 1972г. 236 с., іл. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, звичайний формат.
У 1955 році в Ужгороді стараннями П.Лінтура у світ вийшла книга «Закарпатські казки Андрія Калина», тоді ж вона була перекладена на російську, а згодом на чеську мови, кращі зразки із репертуару Андрія Калина були відібрані для дитячого читання і видані збіркою «Мастер Иванко» (Москва, 1960), хоч у цих виданнях було опубліковано лише третину того, що почув із уст казкаря і занотував у зшитках П.Лінтур. У репертуарі Андрія Калина представлені майже всі види казок: чарівні, новелістичні, легендарні, про тварин і історичні перекази. Тому видавництво «Карпати» у 1972 році знову порадувало читачів оповідями казкаря Андрія Калина, видавши збірку «Дванадцять братів», до якої включено 59 його казок. Вага книги 265 гр.
Стан добрий, потертість країв та невелике забруднення обкладинки, на передньму форзаці підпис та приклеєно прямокутник паперу
№1816
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все