Фаворит Маркет
КнигиДом. Быт. ДосугКулинария
Клиновецька З. Страви й напитки на Україні.Клиновецька З. Страви й напитки на Україні.2Клиновецька З. Страви й напитки на Україні.3

Клиновецька З. Страви й напитки на Україні.

42 грн. (≈$1.55)
Описание
Репринт видання 1913 р.Київ. Час 1991г. 218 с. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, збільшений формат.
Репринтне видання однієї з перших українських кулінарних книг. Міститься 1000 стародавніх рецептів страв національної кухні, які свого часу були дуже поширеними і популярними на Україні. Сучасним господаркам цікаво буде дізнатися напівзабуту рецептуру приготування борщів і юшек, м'ясних і рибних страв, різноманітних каш і т.п. Окремі розділи в книзі присвячені приготування традиційних і разом з тим оригінальних десертів - узваров, киселів, морозива. Дано поради по заготівлі в домашніх умовах овочів, фруктів, ягід. До книги видавництво додає післямова, алфавітний покажчик маловживані в сучасній мові слів, алфавітний покажчик страв, а також коментарі до тексту. Вага книги 435 гр.
Стан дуже добрий, незначна потертість країв обкладинки, невелике забруднення корінця
№1816
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все