Фаворит Маркет
КнигиБизнес, менеджмент
Ткаченко А. Василь Симоненко. Нарис життя і творчості. Серія «Літературний портрет». Дніпро 1990Ткаченко А. Василь Симоненко. Нарис життя і творчості. Серія «Літературний портрет». Дніпро 19902Ткаченко А. Василь Симоненко. Нарис життя і творчості. Серія «Літературний портрет». Дніпро 19903Ткаченко А. Василь Симоненко. Нарис життя і творчості. Серія «Літературний портрет». Дніпро 19904

Ткаченко А. Василь Симоненко. Нарис життя і творчості. Серія «Літературний портрет». Дніпро 1990

40 грн. (≈$1.38)
Описание

Ткаченко А. Василь Симоненко. Нарис життя і творчості. Серія «Літературний портрет». Київ Дніпро 1990г. 312 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда, зменшений формат.

В нарисі, що є першою спробою цілісного літературного портрета Василя Симоненка, розглянуто збірки Тиша і грім, Земне тяжіння, Поезії, Лебеді материнства, книжку новел Вино з троянд, розкрито своєрідне взаємопроникнення громадянської та інимної лірики поета, актуальність його сатири, глибокі потенції налено до поцінованого прозового і літературно-критичного доробку. Ілюстрації на окремих аркушах. Наклад книги 40 тис. прим. Вага книги 255 гр. Стан відмінний. Нечитана.

Оплата

Оплата для мешканців України на карту Приватбанку
Оплата для иностранцев :

1. Paysend
2. Почтовый перевод.
3. Paypal но только в долларах или Евро
3 Другим удобным для вас способом, который существует и в Украине.

Доставка

в межах України по тарифам Укрпошти.

Для иностранцев. Заказное письмо/бандероль до 50 грамм - 4.00 долларов США, заказное письмо/ бандероль до 250 грамм- 5.50 долларов США. 

Отправка в течении 72 часов после получения оплаты. 

Продавец может выслать за границу
Смотрите также