Фаворит Маркет
КнигиХудожественная лит.Проза
Федір Потушняк Повінь. Оповідання, новели, поезії в прозі, роман.Федір Потушняк Повінь. Оповідання, новели, поезії в прозі, роман. 1Федір Потушняк Повінь. Оповідання, новели, поезії в прозі, роман. 2

Федір Потушняк Повінь. Оповідання, новели, поезії в прозі, роман.

€2 (≈$1.94)
Описание
Упоряд., передмова та приміт. В.Микитася. Художник М.Митрик. Ужгород. Карпати. 1985 576 с. Картонна, корінець тканинний корінець  звичайний формат.
До книги відомого українського письменника ввійшли оповідання, новели, поезії в прозі і роман. В романі на долі закарпатського села автор показав важливі суспільні процеси найскладніших років життя краю. Змальоване письменником село стікало кровю в роки імперіалістичної війни, дихало вільним вітром революційної бурі в Угорщині 1919 року, стогнало під ярмом чужих і «своїх» експлуататорів, дочекалось братів-визволителів зі Сходу. В оповіданнях і новелах зображені боротьба закарпатців за щасливий день свого краю, прихід цього дня. Вага книги 550 гр.
Стан книги: добрий, потертість та незначне забруднення корінця
№1913
Оплата
Оплата на картку ПриватБанка, системами MoneyGram, Western Union.
Повна передоплата, післяплатою книги не висилаю.
------------
Payment by PrivatBank card, MoneyGram, Western Union systems.
Доставка
Міжнародне АВІА пересилання Укрпоштою рекомендованим відправленням (бандероль, дрібний пакет, посилка). По Україні пересилання Укрпоштою та Новою поштою.
В Росію та Білорусь не висилаю. 
International AVIA forwarding by Ukrposhta by registered mail.
Продавец отправляет в другие страны
Смотрите также
Посмотреть все