Фаворит Маркет
КнигиДетская литератураСказки, басни
Піреллі Д.	Джованніно та Пульчероза. Повість-казка.Піреллі Д.	Джованніно та Пульчероза. Повість-казка. 1Піреллі Д.	Джованніно та Пульчероза. Повість-казка. 2

Піреллі Д. Джованніно та Пульчероза. Повість-казка.

€6 (≈$6.31)
Описание
Переклад з італійської В.Шовкуна. Малюнки А.Лаптєва. Обкладинка, титул І.Вишинського, Н.Котел. Київ Веселка 1975 128 с., іл. Картонна, корінець тканинний обкладинка,  звичайний формат.
Ексцентрична повість-казка з соціально-критичними мотивами. Сільський хлопчик Джованніно, піддавшись на вмовляння непосидючої і марнославної блохи Пульчерози, вирушає в дорогу, щоб подивитися "як рухається світ". З глухого села він потрапляє у велике місто, де йому доводиться несолодко - ні грошей, ні друзів у нього немає, і він змушений сам заробляти собі на життя. Простак Джованніно схильний діяти, піддавшись першому пориву, що раз у раз призводить до комічним і сумних наслідків. А підступна Пульчероза при першій же можливості кидає його, щоб підшукати господаря багатша. Поблукавши по країні, змінивши безліч занять, подорослішав і багато повидавший Джованніно повертається в рідне село, зрозумівши, що світ не стоїть на місці, але в стрімкому русі вперед люди втрачають деякі дуже важливі речі. Наклад книги 30 тис. прим. Вага книги 260 гр.
Стан книги: потертість країв та напис у верхньому кутку обкладинки, залишки первідних картинок на передньому форзаці, виведений штамп на титульній сторінці, плями на окремих аркушах
№1242/43
Оплата
Оплата на картку ПриватБанка, системами MoneyGram, Western Union.
Повна передоплата, післяплатою книги не висилаю.
------------
Payment by PrivatBank card, MoneyGram, Western Union systems.
Доставка
Міжнародне АВІА пересилання Укрпоштою рекомендованим відправленням (бандероль, дрібний пакет, посилка). По Україні пересилання Укрпоштою та Новою поштою.
В Росію та Білорусь не висилаю. 
International AVIA forwarding by Ukrposhta by registered mail.
Продавец отправляет в другие страны
Смотрите также
Посмотреть все