Фаворит Маркет
КнигиХудожественная лит.Фантастика
Ентоні Берджес.	Механічний апельсин.

Ентоні Берджес. Механічний апельсин.

€12 (≈$13.05)
Описание
Роман. Переклад з англійської О.Буценка.  Львів Кальварія 2003 174 с. Тверда обкладинка,  звичайний формат. ISBN 966-663-104-0
"Механічний апельсин" - роман англійського письменника Ентоні Берджесса, який викликав свого часу культурний шок, який приніс автору світову славу. Оповідання ведеться від імені тінейджера Алекса, ватажка молодіжної банди, який отримує величезне задоволення, б'ючи і гвалтуючи, спотворюючи і вбиваючи. Одного разу його схоплюють на місці злочину і засуджують до чотирнадцяти років в'язниці. Незабаром Алекс погоджується на участь в медичному експерименті, після якого він повинен позбутися всіх своїх хтивих і грішних бажань ... Лякаючий і провокаційний за змістом, "Механічний апельсин" - роздумом про суть людської агресії, свободу волі і адекватності покарання. У 1971 р культовий американський режисер Стенлі Кубрик зняв однойменний фільм, який став однією з найзнаменитіших картин світового кінематографа. Вага книги 235 гр.
Стан книги: дуже добрий
№1287
Оплата
Оплата на картку ПриватБанка, системами MoneyGram, Western Union.
Повна передоплата, післяплатою книги не висилаю.
------------
Payment by PrivatBank card, MoneyGram, Western Union systems.
Доставка
Міжнародне АВІА пересилання Укрпоштою рекомендованим відправленням (бандероль, дрібний пакет, посилка). По Україні пересилання Укрпоштою та Новою поштою.
В Росію та Білорусь не висилаю. 
International AVIA forwarding by Ukrposhta by registered mail.
Продавец отправляет в другие страны
Смотрите также
Посмотреть все