Фаворит Маркет
КнигиПолитика, дипломатия
Міражі і дійсність «землі обітованої». Документи і матеріали.Міражі і дійсність «землі обітованої». Документи і матеріали. 1Міражі і дійсність «землі обітованої». Документи і матеріали. 2Міражі і дійсність «землі обітованої». Документи і матеріали. 3Міражі і дійсність «землі обітованої». Документи і матеріали. 4Міражі і дійсність «землі обітованої». Документи і матеріали. 5

Міражі і дійсність «землі обітованої». Документи і матеріали.

€25 (≈$27.14)
Описание
Упорядк. П.Клейман та В.Кушнір. Вид. друге, оновлене і доповнене.  Ужгород Карпати 1973 136 с., іл. М'яка обкладинка,  звичайний формат.
Міраж "землі обітованої" відразу зник перед тими, хто ступив на неї, зіткнувася з її дійсністю. Тепер для них набільше щастя - повернутися на Радянську Батьківщину. Їх совіді-листи до рідних і знайомих звучать пересторогою для інших, закликають не вірити сіоністській пропаганді, котра всіляко вихваляє "райське" життя в Ізраілі і на всі лади галасує про "тяжке становище" євреїв у СРСР. «Зміст» - дивись фото. Наклад книги 15 тис. прим. Вага книги 140 гр.
Стан книги: добрий, незначна потертість країв та надрив нижнього кута переднього аркуша обкладинки, пляма висохлої вологи на перших 4-5 аркушах книги (див. фото)
№1275
Оплата
Оплата на картку ПриватБанка, системами MoneyGram, Western Union.
Повна передоплата, післяплатою книги не висилаю.
------------
Payment by PrivatBank card, MoneyGram, Western Union systems.
Доставка
Міжнародне АВІА пересилання Укрпоштою рекомендованим відправленням (бандероль, дрібний пакет, посилка). По Україні пересилання Укрпоштою та Новою поштою.
В Росію та Білорусь не висилаю. 
International AVIA forwarding by Ukrposhta by registered mail.
Продавец отправляет в другие страны
Смотрите также
Посмотреть все