Фаворит Маркет
КнигиБиографии, мемуары
Родаченко І.	Мандрівки Василя Барського. Документальна повість.

Родаченко І. Мандрівки Василя Барського. Документальна повість.

€4 (≈$4.29)

Товар продан
Описание
Серія біографічних творів «Життя славетних». Випуск IV.  Київ Молодь 1967 184 с. Картонна, корінець тканинний обкладинка,  зменшений формат.
Василь Григорович Григорович-Барський (1701-1747) - український православний письменник та мандрівник, брат видатного українського архітектора Івана Григоровича-Барського. У 1724 році рушив у мандри, які тривали 24 роки. Відвідав кілька країн Європи, Близького Сходу, Північної Африки. Жив а в Єгипті, при дворі олександрійського патріарха. У 1729—1731 роках мешкав у Тріполі (Сирія). У 1734 році прийняв монашеський постриг та шість років провів на острові Патмос. У 1743 році отримав місце при російському посольстві в Константинополі. Повернувся в Київ в 1747 році, де невдовзі помер. Автор біографічного твору «Пешеходца Василия Григоровича Барского-Плаки-Альбова, уроженца Киевского, монаха Антиохийского, путешествие к святым местам, в Европе, Азии и Африке находящимся, предпринятое 1723 и оконченное в 1747 году, им самим описанное», який багато разів перевидавася в Російській імперії, ходив у рукописних списках. В пропонованій документальній повісті вперше розкрито цікаву загадкову постать українського мандівника. На вклейках ілюстрації В.Григоровича-Барського. Наклад книги 28 тис. прим. Вага книги 195 гр.
Стан книги: добрий, потертість країв обкладинки, забруднення корінця, плями по згину форзаців
№1505
Оплата
Оплата на картку ПриватБанка, PayPal, MoneyGram.
Повна передоплата, післяплатою книги не висилаю.
------------
Payment by PrivatBank card, PayPal, MoneyGram.
Доставка
Міжнародне АВІА пересилання Укрпоштою рекомендованим відправленням (бандероль, дрібний пакет, посилка). По Україні пересилання Укрпоштою та Новою поштою.
В Росію та Білорусь не висилаю. 
International AVIA forwarding by Ukrposhta by registered mail.
Продавец отправляет в другие страны
Смотрите также
Посмотреть все