Фаворит Маркет
КнигиНаучно-техническаяМатематика, геометрия
Математичні софізми і парадокси.Математичні софізми і парадокси.2Математичні софізми і парадокси.3Математичні софізми і парадокси.4Математичні софізми і парадокси.5Математичні софізми і парадокси.6

Математичні софізми і парадокси.

100 грн. (≈$3.68)
Описание
Конфорович Андрій Математичні софізми і парадокси.
Оформлення і малюнки В.Глазунова та А.Хмари.Київ Радянська школа 1983г. 208 с., іл. Палiтурка / переплет: Тверда, звичайний формат.
У книзі представлені більше 200 цікавих арифметичних геометричних, алгебраїчних і логічних завдань з рішеннями, кожне з яких містить неявну помилку на деякому етапі міркувань, що обумовлює появу несподіваних, парадоксальних результатів. Поряд з досить простими завданнями розглядаються наукові проблеми, що представляють собою помітні віхи в історії математики. Значна увага приділяється логічним парадоксам і можливостям їх усунення. Оповідання про складні питання і проблеми органічно переплітається із завданнями-жартами, уривками з прозових і віршованих творів. Кольорові ілюстрації на окремих аркушах в кінці книги. Вага книги 320 гр.
Стан відмінний-дуже добрий,нечитаний екземпляр, незначна потертість кутів обкладинки
2№1617
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все