Фаворит Маркет
КнигиГуманитарные наукиЛитературоведение
Донцов Дмитро Дві літератури нашої доби.Донцов Дмитро Дві літератури нашої доби.2

Донцов Дмитро Дві літератури нашої доби.

90 грн. (≈$3.41)
Описание
"«Книгозбірня Просвіти». Репринтне відтворення видання 1958 р. (Видавництво ""Гомін України"", Торонто.). Худ. оформлення М.Маринюк."Львів Просвіта 1991г. 296 с. Палiтурка / переплет: М'яка, звичайний формат. ISBN 5-7707-0601-5
"Дмитро Донцов (1883-1973) входить до історичного сузір'я найвидатніших постатей світової думки. І без перебільшення можна сказати, що, власне, завдяки його довголітній праці світ побачив Україну як велику європейську державу з її історією і могутньою культурою... Песимізм. Скиглення, плач та ностальгія за втраченим, а також сльози, що мерехтять крізь століття на сторінках нашої літератури, це ниць! Це - безсилля, що переплелося з безталанням письменника, це література раба! До такої літератури він відносить всю літературу радянської доби, називаючи М. Рильського поетом ідилії і ""чорної лжі"", М. Драгоманова визнає як шкідливу постать в українській культурі за його соціалістичні ідеї і москофільство, не шкодує навіть такого велита української літератури як Б. Грінченко, а втори О. Олеся, М. Вороного та Є. Плужника відносить до занепадницької літератури. Їм він протиставляє поетів трагічного оптимізму - амог fati, - Т. Шевченка, Л. Українку, Є. Маланюка, О. Телігу, Л. Мосєндза, О. Ольжича та інших... «Зміст» - дивись фото. Наклад книги 10 тис. прим. Вага книги 230 гр."
Стан дуже добрий, нечитаний екземпляр, незначна потертість верхнього та нижнього країв корінця
№1616
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все