Фаворит Маркет
КнигиРелигии. Религиоведение
Дорогою ганьби і зради. (Історична хроніка).

Дорогою ганьби і зради. (Історична хроніка).

400 грн. (≈$15.27)
Описание
Даниленко С. Дорогою ганьби і зради. (Історична хроніка).
Видання друге, доповнене.Київ Наукова думка 1970г. 360 с. Палiтурка / переплет: Тканева, звичайний формат.
Книга «Дорогою ганьби і зради» - про діяльність уніатської церкви - замаскованого аванпоста католицизму на Сході, звинувачувальний акт проти українського буржуазного націоналізму.В книзі продаються достовірні факти, події, прізвища. Книга охоплює час з дожовтневого періоду. У центрі розповіді - митрополит Андрей Шептицький. Приводяться численні документи, розповіді багатьох людей з оточення владики, свідчення священників. Книга побудована переважно на неопублікваних перед тим архівних матеріалах. Даниленко-Карін Сергій Тарасович (1898-1985) - співробітник ОГПУ (пізніше НКВД - НКГБ), письменник. Після звільнення Західної Україні в жовтні 1944 року був направлений на роботу з ліквідації підпілля ОУН-УПА, з березня 1945 очолював оперативну групу НКДБ. Особисто брав участь у прямих переговорах з керівниками УПА Дмитром Маєвським («Тарас») і Яковом Бусол («Галина») 27 лютого 1945 року (операція «Перелом»). Також вів переговори з митрополитом Андрієм Шептицьким, Йосипом Сліпим, брав участь в роботі Ради у справах релігійних культів СРСР з підготовки Ініціативної групи Гавриїла Костельника, яка організувала проведення Львівського Собору УГКЦ 1946 року, ліквідував уніатську церкву. Наклад книги 15 тис. прим. Вага книги 415 гр.
Стан потертості обкладинки, малопомітна пляма в верхній частині та вицвів корінець, невелика коричневатість аркушів та зрізів книжного блоку, в решті - дуже добрий
№1747
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все