Фаворит Маркет
КнигиБиографии, мемуары
Наодинці з літературою. Щоденникові нотатки, есеї.Наодинці з літературою. Щоденникові нотатки, есеї.2

Наодинці з літературою. Щоденникові нотатки, есеї.

120 грн. (≈$4.57)
Описание
Баран Євген Наодинці з літературою. Щоденникові нотатки, есеї.Луцьк: ПВД «Твердиня», 2007г. 172 с. Палiтурка / переплет: М'яка, звичайний формат. ISBN 978-966-8770-93--7
Автор написав книжку абсолютно відмінну від усіх своїх попередніх, проте специфіка його письма не змінилася. Автор пішов далі від чужих книг та творів, у контексті яких неодмінно прозирало його «Я», до власного «Я», у контексті яких тепер вводиться література. Для щоденників Євгена Барана характерна етюдність, незавершеність. У своїх есеях він розв?язує окремі вузлики, вивільняючи й активізуючи пам?ять, розгортає етюди у повновартісні картини, які, попри малий формат, місткі ідейно і мають цілковито викінчений формотворчий вигляд, на своєму місці деталі, нюанси, світлотіні - все те, за рахунок чого картина живе і дихає. «Зміст» - дивись фото. Наклад книги 500 прим. Вага книги 225 гр.
Стан відмінний-дуже добрий, нечитаний екземпляр
№1558
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все