Фаворит Маркет
КнигиИскусство, дизайнМузыка, ноты
Народні пісні в записах Степана Руданського.Народні пісні в записах Степана Руданського.2Народні пісні в записах Степана Руданського.3Народні пісні в записах Степана Руданського.4Народні пісні в записах Степана Руданського.5

Народні пісні в записах Степана Руданського.

65 грн. (≈$2.46)
Описание
Народні пісні в записах Степана Руданського.
Серія «Українські нароні пісні в записах письменників». Упорядкування, вступна стаття та примітки Н.Шумади. Художник В.Котляр.Київ Музична Україна 1972г. 291 с., іл., ноти Палiтурка / переплет: Тканева, звичайний формат.
У збірнику вперше публікуються рукописні матеріали видатного поета, які тривалий час вважалися втраченими. Це переважно подільські варіанти народних пісень різних жанрів. Записи С. В. Руданського становлять винятковий інтерес і для літературознавців - з огляду на літературну спадщину поета, і для фольклористів, етнографів та музикознавців - як цінні зразки народної творчості середини XIX ст., і для широких кіл любителів народної пісні - у збірнику вміщено понад триста високопоетичних пісень. Розділи книги: Обряди та обрядові пісні (Подольське весілля. Весільні пісні. Голоси весільних пісень. Додаток. Пісні з весілля, та не весільні. Веснянки.). Родинно-побутові пісні (Залицяння. Гадки про одруження.Історричні пісні. Нещасливе кохання:розлука, зрада, соціальна нерівність. Родинне життя. Сирітство. Лиха доля.). Балади. Історичні пісні. Соціально-побутові пісні (Козацькі пісні. Рекрутські та солдатські пісні. Чумацькі пісні. Наймитські та бурлацькі пісні.). Жартівливі пісні. Примітки (джерела) стор. 267-281. Наклад книги 30 тис. прим. Вага книги 305 гр.
Стан дуже добрий, нечитаний екземпляр, відсутній супер
2№1787
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все