Фаворит Маркет
КнигиГуманитарные наукиИсторияОтечественная история
Великий Жовтень і громадянська війна на Україні. Енциклопедичний довідник.Великий Жовтень і громадянська війна на Україні. Енциклопедичний довідник.2Великий Жовтень і громадянська війна на Україні. Енциклопедичний довідник.3Великий Жовтень і громадянська війна на Україні. Енциклопедичний довідник.4Великий Жовтень і громадянська війна на Україні. Енциклопедичний довідник.5

Великий Жовтень і громадянська війна на Україні. Енциклопедичний довідник.

90 грн. (≈$3.41)
Описание
Великий Жовтень і громадянська війна на Україні. Енциклопедичний довідник.
Інститут історії партії при ЦК Компартії України. Відповід. редактор І.Курас.Київ Голвна ред. УРЕ 1987г. 632 с., іл., карти Палiтурка / переплет: Тверда, енциклопедичний формат.
Довідник містить понад 3000 статей, присвячених боротьбі трудящих республіки на чолі з партією більшовиків за встановлення і зміцнення влади Рад, найважливішим подіям 1917-1920 рр. на Україні. Видання містить, зокрема, багато біографічних статей про воєначальників і героєв громадянської війни, діячів науки і культури, які працювали в той час у республіці. Наклад книги 25 тис. прим. Вага книги 1545 гр.
Стан втрачені суміжні аркуші форзаців, в решті -дуже добрий
№1799
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все