Фаворит Маркет
КнигиХудожественная лит.Любовные романы
Білик Іван Меч Арея.Білик Іван Меч Арея.2

Білик Іван Меч Арея.

200 грн. (≈$7.61)
Описание
Історичний роман. Художник В.Кононенко.Київ Радянський письменник 1972г. 438 с. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, звичайний формат.
Іван Білик — відомий український письменник, автор найсенсаційніших історичних романів радянських часів «Меч Арея» (1972, одразу було заборонене і вилучене з продажу) і «Похорон богів» (1986). Історія цих романів складна і не менш цікава, ніж вони самі. Відразу після видання обидві книги стали бестселерами, їх читали, передаючи з рук у руки. Усіх зачарував далекий світ наших пращурів, невідомий і загадковий, у який до Івана Білика ніхто з письменників не зважувався заглянути. Автор зумів зацікавити читачів завдяки сміливим історичним гіпотезам, власній концепції походження українців. У романі «Меч Арея» Іван Білик стверджує, що літописні «гуни» — це словяни й безпосередні предки українців, а їхній легендарний цар Аттіла — київський князь Гатило. Стрімкий сюжет, захоплюючі пригоди героїв, цікаве героїчне і водночас драматичне життя київського володаря Богдана Гатила, який підкорив увесь континент, втримує цікавість і приваблює нових читачів. Вага книги 495 гр.
Стан добрий,потертість країв обкладинки, зсув книжного блоку
№1807
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все