Фаворит Маркет
КнигиИскусство, дизайнЖивопись. Графика
Борис Васильович Косарєв: Нарис життя і творчості.Борис Васильович Косарєв: Нарис життя і творчості.2Борис Васильович Косарєв: Нарис життя і творчості.3Борис Васильович Косарєв: Нарис життя і творчості.4Борис Васильович Косарєв: Нарис життя і творчості.5Борис Васильович Косарєв: Нарис життя і творчості.6

Борис Васильович Косарєв: Нарис життя і творчості.

250 грн. (≈$9.47)
Описание
Чернова Мю Борис Васильович Косарєв: Нарис життя і творчості.Київ Мистецтво 1969г. 68 с., іл. Палiтурка / переплет: Тканева, збільшений формат.
"Борис Васильович Косарєв (1897 - 1994) - український художник-кубофутурист, графік, один з найбільших сценографів УРСР 20-х - 40-х років XX століття. У 1914-1915 рр входить в групу харківських кубофутуристов ""Союз Семи"" З 1917 року Косарєв пробує свої сили як декоратор в театрі і з цього часу починається його кар'єра театрального художніка.Спустя деякий час, опинившись в Одесі, Косарев познайомився з Бабелем, завдяки якому отримав роботу в Губіздате і незабаром очолює всю майстерню ЮгРОСТА. Член СХУ з 1944 року. Багато років викладав в Харківському художньо-промисловому інституті (з 1952 року професор). Навчав кілька поколінь театральних художників і дизайнерів. Роботи зберігаються в музеях Італії, США, Франції, Югославії, Росії та України. Наклад книги 1 000 прим. Вага книги 395 гр."
Стан дуже добрий, сліди висохлої вологи на обкладинці
№1809
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все