Фаворит Маркет
КнигиГуманитарные наукиИсторияОтечественная история
Літопис нескореної України. Документи, матеріали, спогади. Книга 1 та 2.Літопис нескореної України. Документи, матеріали, спогади. Книга 1 та 2.2Літопис нескореної України. Документи, матеріали, спогади. Книга 1 та 2.3Літопис нескореної України. Документи, матеріали, спогади. Книга 1 та 2.4Літопис нескореної України. Документи, матеріали, спогади. Книга 1 та 2.5

Літопис нескореної України. Документи, матеріали, спогади. Книга 1 та 2.

500 грн. (≈$18.95)
Описание
Літопис нескореної України. Документи, матеріали, спогади. Книга 1 та 2.
Відповід. редактор та автор передмови Я.Лялька. Львів Просвіта 1993, 97г. 800 + 664 с., фото Палiтурка / переплет: Тверда, збільшений формат.
"Ціна за дві книги. Продаэться двотомником. У серії видань, яка розпочинається цією книгою, публікуються документальні матеріали, спогади про більшовицькі реперсії, та депортації населення Західної України, Буковини і Закарпаття, розкривається трагічна доля українського народу після вересня 1939 р. у воєнні і повоєнні роки, йдеться про масові ув`язнення і знищення тоталітарним режимом населення, у першу чергу діячів науки та культури, духовенства, про ліквідацію греко-католицької церкви. Висвітлюються визвольні змагання українського народу, боротьба ОУН-УПА за відновлення Української Самостійної Соборної держави.; У друпй книзі ""Літопису нескореної України"" публікуються документи, матеріали та спогади, які розкривають основні етапи становлення національно-визвольного руху в західноукраїнських землях у 40-их, початку 50-их років, боротьбу ОУН-УПА з німецько-фашистським і московсько-большевицькмм окупаційними режимами, за відновлення Української Самостійної Соборної держави. Показано криваві репресії та депортацію корінного населення Західної України. Північної Буковини та Закарпаття у віддалені регіони совєтської імперії, ліквідацію греко-католицької церкви, знищення національної культури, науки, освіти, зросійщення українців. Наклад книга 1 - 15 тис. прим., книга 2000 прим. Вага двотомника 2700 гр."
Стан дуже добрий, бібліотечні печатки та атрибути
№1813
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все