Фаворит Маркет
КнигиБиографии, мемуары
Юрій Мозіль.	На Вронках. Спомини політв'язня. Випуск 158Юрій Мозіль.	На Вронках. Спомини політв'язня. Випуск 158 1

Юрій Мозіль. На Вронках. Спомини політв'язня. Випуск 158

€30 (≈$32.75)
Описание
Торонто Добра книжка 1959 128 с. М'яка обкладинка,  зменшений формат.
Книжка споминів Юрія Мозіля  (справжні ім’я та прізвище – Юрій Федорів) приваблює увагу шанувальників історії 1930-х років безпосередністю вражень, документальністю, історичною достовірністю особливостей вимушеного перебування автора як політичного в’язня в мурах місцевої тюрми у 1933–1934 рр. Адже його, як і сотень галицьких українців, належність до Пласту й ОУН, активну громадянську позицію і виховання української молоді в умовах польської окупації західноукраїнських земель польське правосуддя називало не інакше, як «антидержавною діяльністю». Видання буде корисне для свідомих українців, котрі через прочитання споминів Юрія Мозіля зможуть побачити повторювальність нашої недалекої історії, відстежити трагізм і комізм повсякденного життя політичних в’язнів, їх оточення та настрої всередині «закритого суспільства». Вага книги 125 гр.
Стан книги: нечитаний екземпляр, незначна потертість країв обкладинки, кілька дрібних плям на окремих аркушах, іржа біля скрепок, в решті - дуже добрий
№1445
Оплата
Оплата на картку ПриватБанка, системами MoneyGram, Western Union.
Повна передоплата, післяплатою книги не висилаю.
------------
Payment by PrivatBank card, MoneyGram, Western Union systems.
Доставка
Міжнародне АВІА пересилання Укрпоштою рекомендованим відправленням (бандероль, дрібний пакет, посилка). По Україні пересилання Укрпоштою та Новою поштою.
В Росію та Білорусь не висилаю. 
International AVIA forwarding by Ukrposhta by registered mail.
Продавец отправляет в другие страны
Смотрите также
Посмотреть все