Фаворит Маркет
КнигиХудожественная лит.Приключения, путешествия
Микола Трублаїні	Вибрані твори в двох томах.Микола Трублаїні	Вибрані твори в двох томах.2Микола Трублаїні	Вибрані твори в двох томах.3Микола Трублаїні	Вибрані твори в двох томах.4Микола Трублаїні	Вибрані твори в двох томах.5Микола Трублаїні	Вибрані твори в двох томах.6

Микола Трублаїні Вибрані твори в двох томах.

120 грн. (≈$4.22)
Описание
(Шхуна «Колумб». «Лахтак». Оповідання про далеку Північ).
«Бібліотечна серія». Повісті. Оповідання. Малюнки В.Савадова та В.Савіна. Київ Веселка 1983 496 + 506 с., іл. Тверда обкладинка,  зменшений формат.
Том 1. У повісті Шхуна «Колумб» розповідається про те, як завдяки мужності і пильності радянських людей було зірвано плани іноземної розвідки.; Том 2. Повість «Лахтак» розповідає, як дружній колектив невеличкого судна веде боротьбу проти крижаногог полону. Оповідання: "Морем Плив тюлень". "Берег невідомого острова. Лови білого медведя. Погонич блакитного кита. Вовки гоняться за оленями. Оповідання боцмана. Володька-рибалка. З півночі мчав ураган". "Хатина на кризі". "Волохан". "Малий посланець". "Крила рожевої чайки". Вага двохтомника 750 гр.
Стан книги: дуже добрий, потертість країв обкладинок, невелике забруднення зрізів книжних блоків
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все