Фаворит Маркет
КнигиГуманитарные наукиИсторияВсемирная история
Радянська енциклопедія історії України. В чотирьох томах.Радянська енциклопедія історії України. В чотирьох томах.2Радянська енциклопедія історії України. В чотирьох томах.3Радянська енциклопедія історії України. В чотирьох томах.4Радянська енциклопедія історії України. В чотирьох томах.5Радянська енциклопедія історії України. В чотирьох томах.6Радянська енциклопедія історії України. В чотирьох томах.7Радянська енциклопедія історії України. В чотирьох томах.8

Радянська енциклопедія історії України. В чотирьох томах.

500 грн. (≈$17.82)
Описание
Радянська енциклопедія історії України. В чотирьох томах. Академія наук Української ССР. Відповід. редактор А.Скаба.
Київ Главна редакція УРЕ 1969-72г. 550+582+575+575 с., іл., карт. Палiтурка / переплет: Тверда, енциклопедичний формат.
Радянська енциклопедія історії України - перше енциклопедичне видання, присвячене історії українського народу, Української Радянської Соціалістичної Республіки. Енциклопедія виходить у чотирьох томах, де вміщено близько 9 тисяч статей, у тому числі понад 4 тисячі таких, які уперше друкуються в енциклопедичній літературі. Видання розповідає про багатовікову боротьбу українського народу за свою свободу і незалежність, за встановлення і зміцнення Радянської влади, за побудову соціалізму. В статтях подано історію Київської Русі, показано боротьбу українського народу проти феодально-кріпосницького гноблення, проти султанської Туреччини, шляхетської Польші та інших іноземних загарбників, за воззєднання України з Росією. Ряд статей присвячено конкретним проявам боротьби народних мас України за своє соціальне та національне визволення - селянсько-козацьким повстанням, гайдамацькому рухові на Правобережжі, рухові опришків на західноукраїнських землях тощо. Значне місце в енциклопедії займає виклад історії визвольного руху XIX - початку XX століть, зокрема руху декабристів і народництва. Подається чимало статей про революційні події на Україні. Багато статей присвячено радянській добі. Кольорові ілюстрації, карти. Наклад 40 тис. прим. Вага чотиритомника 4450 гр.
Стан "в усіх томах втрачено суміжні аркуші форзаців, в решті ""дуже добрий"""
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все