Фаворит Маркет
КнигиХудожественная лит.Зарубежная литература
Маккалоу Колін Янголятко.

Маккалоу Колін Янголятко.

40 грн. (≈$1.52)
Описание
Переклад з англійської І.Паненко.Харків Клуб Сімейного Дзвілля 2008г. 336 с. Палiтурка / переплет: Тверда, звичайний формат. ISBN 978-966-14-0023-7
Що може змусити розумну освічену дівчину з добропорядної австралійської родини зі старомодним іменем Гарріет Перселл полишити батьківську домівку й оселитися в будинку, що має репутацію осередку злочиності та розпусти, та ще й полишити нареченого?.. її друзями стають дівчина китайського походження, яка стрибає з ліжка в ліжко у пошуках чоловіка своєї мрії, невдаха-художник, лесбійська пара та колишній есесівець — справжні покидьки з точки зору доброчесних громадян. А чого варта хазяйка будинку — жінка-гора, чи то віщунка, чи то шарлатанка, яка у своїх темних справах використовує чотирирічну дочку Фло — прекрасне неземне створіння... Але Гаррієт розуміє, що цей будинок — її доля, а Фло — її янголятко. Вага книги 310 гр.
Стан дуже добрий
№1781
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все