Фаворит Маркет
КнигиХудожественная лит.Детективы. Боевики
Кашин Володимир На вечірнім прузі.Кашин Володимир На вечірнім прузі.2Кашин Володимир На вечірнім прузі.3Кашин Володимир На вечірнім прузі.4

Кашин Володимир На вечірнім прузі.

400 грн. (≈$14.76)
Описание
Роман. Художник Г.Малаков.Київ Обласне книжково-газетне вид-во 1962г. 299 с., іл. Палiтурка / переплет: Картонна, корінець тканинний, звичайний формат.
Все почалося вночі біля ресторану. Пілота Івана Гаркавого глибоко схвилювала подія, мимовільним свідком якої він став: його дочка Ляля ганебно, розбещено вела себе на людях. Совість батька не може примиритися з тим, що Ляля пішла по хибній доріжці. Крім пілота Гаркавого, в боротьбу за перевиховання молодої людини активно включається колектив авіаційного підрозділу... В романі діють сильні і мужні люди, які протистоять гнилому скептицизму і моральній пустоті хлюпиків та чистоплюїв, що трапляються ще в нашому житті. Вага книги 320 гр.
Стан добрий, практично нечитаний екземпляр, незначні плями обкладинки та на декількох аркушах
№1791
Оплата
1. Карта ПриватБанка (принимаю международный перевод, с карты на карту).
2. Международный почтовый перевод.
3. Western Union (по согласованию возможен международный перевод по другой системе).
Полная предоплата, наложенный платеж не применяю.

Доставка
Почтой, по всему миру. Стоимость пересылки - по тарифам Укрпошты. С поступлением оплаты - отправка в течении 1-2 дней, обязательно сообщаю почтовый идентификатор (трек-код) отправления.
Продавец может выслать за границу
Смотрите также
Посмотреть все